Boeken waar ik naar uitkijk.

wp-15507291874513300005994579283472.png

Hallo Lieve Lezers van Bookstamel,

Een keer per kwartaal ga ik echt helemaal uit mijn dak! Dan verschijnen namelijk de folders van de uitgevers met welke boeken eruit gaan komen. En daar kijk is als boekblogger altijd super naar uit. Een week of 2 geleden was het weer zover toen kwamen de zomer folders weer uit. En wat stonden er weer ontzettend veel leuke boeken in. Ik heb er een aantal uitgekozen die ik graag met jullie zou willen delen omdat ik denk dat de Young Adult fans die mijn blogs lezen deze boeken ook wel erg leuk vinden. Hou je nou niet van Young Adult boeken wees niet getreurd ik kom binnenkort terug met een blog met boeken van andere Genres.

Een van de uitgevers waar ik vaak mijn boeken vandaan haal is best of Ya. De komende drie maanden kijk ik enorm uit naar de volgende boeken die bij hun gaan verschijnen. 

Ik ben echt een liefhebber van verhalen met een beetje magie erin een beetje fantasie. En van mijn Amerikaanse vriendinnen heb ik gehoord dat dit boek alles in zich heeft waar ik van hou. Ik kan dan ook niet wachten om de Zonderling van Lainy Taylor te gaan lezen, Helaas is Yaltival voor mij lichamelijk niet te doen dus moet ik nog wachten tot 30 april ūüė¶

Zonderling van Laini Taylor

zonderling_228

Verschijnt 30 april, exclusief eerder te koop op YALFest!

Deze supermooie fantasy kan je niet missen: Zonderling van Laini Taylor! Een magisch verhaal over de oorlogswees en bibliothecaris Lazlo Strange. Lazlo is sinds zijn vijfde al geobsedeerd door de mythische stad Weep, maar het vergt meer moed dan hij in zich heeft om de halve wereld over te steken en naar de stad op zoek te gaan. Dan doet zich een prachtige kans voor: een held genaamd de Godslayer en een groep legendarische krijgers heeft zijn hulp nodig bij het oplossen van een mysterieus probleem. Lazlo moet deze kans grijpen of zijn droom voor altijd verliezen. Dit boek is zeker een aanrader voor fans van Sarah J. Maas, V.E. Schwab en Marissa Meyer!

De Royals was denk ik een van de populairste boeken van afgelopen jaar. Ik denk dan ook dat vele samen met mijn zitten te springen op het vervolg hierop. En dat komt er nu dus aan in juni ! Want dan komt Rachel Hakwins met het volgende boek. 

Her Royal Highness van Rachel Hawkins

her_royal_highness_228

Verschijnt in juni

Na het populaire boek Royals komt Rachel Hawkins met een vervolg! Millie Quint besluit zich aan te melden voor een prestigieuze school in Schotland nadat ze haar vriendin met een ander had zien zoenen. In de Schotse Hooglanden kan ze haar geluk niet op: ze geniet van het mooie landschap en de prachtige school. Er is alleen een probleem en dat is dat ze haar kamergenoot Flora niet kan uitstaan. Ze gedraagt zich als een echte prinses én is ook een echte prinses, van Schotland! Lukt het Millie om een echte happily ever after als in de sprookjes te krijgen?

Steeds verder weg van Helena Fox

steeds_verder_weg_228

Verschijnt in juli

Biz lijkt een gewone tiener; ze woont bij haar moeder van een grote vriendengroep waar ze niet helemaal zichzelf kan zijn, maar ze hoort tenminste ergens bij. Dan gebeurt er iets waardoor Biz totaal de weg kwijtraakt en ze besluit dat het misschien makkelijker, beter, fijner is om helemaal weg te zweven. Of misschien ‚Äď misschien, misschien ‚Äď is er een andere optie die Biz nog niet kan zien.¬†Steeds verder weg¬†gaat over verdriet, vriendschap, jezelf kwijtraken en de lastige weg terug omhoog uit de diepste put waar je nooit in terecht wilde komen. Dit indringende verhaal wil je direct herlezen!

Een andere uitgever waar ik vaak me boeken vandaan haal is Clavis Young adult.

Bij hun kijk ik erg uit naar de volgende boeken.

De eerste is het vervolg deel op Truth or Dance van Chinouk Thijssen. Zoals de meeste van jullie ondertussen wel weten hou ik enorm van dansen en boeken over dans en ballet. Ik heb natuurlijk enorm genoten van deel 2. Je kunt mijn recensie hier lezen. Ik kan dan ook niet wachten om te lezen hoe het verder gaat met India en haar vriendinnen.

Break a Leg van Chinouk Thijssen

schermafbeelding-2019-02-01-om-11.32.26.jpg

Verschijnt in mei 2019

Dit jaar zou alles anders worden. Maar helaas … India is toegelaten op de vervolgopleiding van het conservatorium, maar ook daar wordt ze lastiggevallen. Via de chatgroep Truth or Dance stuurt een anomieme stalker haar en haar vriendinnen nieuwe opdrachten nog gevaarlijker dan vroeger en met nog ergere gevolgen als ze niet gehoorzamen. De meiden leven voor het ballet, maar zijn ze klaar voor een dans des doods?

Naar dit boek ben ik vooral benieuwd omdat ik Kaat de Kock tot nu toe alleen nog maar ken van haar romans. Zoals bijvoorbeeld daar gaat de bruid waar ik een recensie voor schreef die je hier kunt lezen. Omdat ik dat boek zo goed vond ben ik nu reuze benieuwd hoe Kaat het gaat doen in een ander genre. 

Wie denk je wel dat je bent van Kaat de Kock

Wie-denk-je-wel-dat-je-bent-02-261x375

Verschijnt in juni 2019

Wat een enge vent! Dat denkt Eva als ze hem voor het eerst ziet. Maar ze besteedt
er verder weinig aandacht aan. Ze heeft haar handen en haar hoofd immers vol
met haar baan en haar toneelrepetities. Tot de vreemde kerel opnieuw opduikt.
En opnieuw. En opnieuw. Als Eva hem uiteindelijk aanspreekt, beweert de man
dat haar leven een leugen is en dat hij haar biologische vader is. En dan wordt
het pas écht akelig.

Naar welk boek dat binnenkort uitkomt zijn jullie benieuwd?

Liefs,

Mel

 

Recensie vanuit mijn hart : Koorddansen van Wendy Stroobant

wp-1550729194992791142543310104128.png

Hallo lieve lezers van bookstamel ,

Kennen jullie dat gevoel je ziet een boek in de winkel liggen en daar zou je hem niet zo 1,2,3 van meepakken. Er is niet echt een reden voor maar je kiest gewoon liever wat anders . Dan word het boek opeens door een paar vrienden aangeraden of krijg je het kado en blijkt het helemaal geweldig te zijn . Nou dat overkwam mij vorig jaar met Zondagskind van Judith Visser dat was voor mij toen echt het boek van 2018 en Ik heb zo het vermoeden dat het boek waar ik zo de recensie voor ga schrijven wel eens de verassing voor mij kan zijn van 2019. Ik kreeg dit boek als verassing opgestuurd door Clavis young adult en het was in een woord geweldig.

vbSj2G5A.jpg

Aangrijpende en verrassende Young Adult die je gelezen moet hebben . 

Titel: Koorddansen Auteur: Wendy Stroobant Uitgever: Clavis Young Adult  Aantal sterren:5/5

Joren werkt als tuinman bij de Woestenborgs, een wat vreemde familie met een strenge oma, een oom die dieren opzet en de tweeling Edith en Edward. Hij valt voor de charmes van Edith, maar waarom verlaat zij zelden het huis? En waarom heeft tante Anna haar eigen kamer terwijl ze allang overleden is? Of die stuntelige Edward. Zijn familie spoort hem aan zich wat stoerder te gedragen, meer “mannelijk’. Maar is Edward wel een √©chte jongen?

Wat ik van het boek vond.

Echt dit boek is zo ontzettend goed ! Sorry dat moest ik echt even gelijk kwijt . Nu verder naar mijn inhoudelijke recensie . 

De cover Dit is een van de mooiste covers die ik ooit heb gezien zeker nadat je het boek hebt gelezen . De cover past echt perfect bij het verhaal . De kleur van de cover vind ik ook echt perfect gekozen . Ook de titel past enorm goed bij het boek . 

Let op deze recensie kan een kleine spoiler bevatten . 

Het verhaal Wauw wat is dit verhaal bijzonder en ontzettend mooi geschreven . Het boek gaat over een onderwerp waar in mijn gevoel nog steeds een te groot taboe op heerst en veel te weinig over gesproken wordt . In het boek maken we kennis met Edward een verlegen stille jongen een beetje een sulletje . Op een bijzondere manier bouwt hij toch een band op met Joren die bij zijn familie in de tuin werkt . Joren merkt ongeveer halverwege het verhaal op dat Edward eigenlijk wel veel vrouwelijke trekjes heeft en wat lijkt hij eigenlijk veel op zijn tweeling zus Edith . Edith is een meisje wat niet naar school gaat en waarvan Edward alleen maar glimpen opvangt als die bij de woestenborgs in de tuin werkt . Maar wie is toch die stille Edward ? Het boek is een prachtig verhaal over in het verkeerde lichaam geboren te worden . Een verhaal over vriendschap en liefde . Een verhaal over jezelf zijn en vooroordelen . Ik denk dat dit een verhaal is wat iedereen moet lezen want het is zo ontzettend goed geschreven. 

Door de manier waarop Wendy het verhaal heeft geschreven krijg je al snel een band met meerdere personages . Elk personage heeft eigenlijk wel iets bijzonders . En van elk personage kun je ook weer iets leren . Hoewel het boek natuurlijk een sterk hoofdpersonage heeft voelen de andere personages niet aan als bijzaken en dat vond ik vooral erg mooi . Daarnaast is het gewoon heel bijzonder om te lezen hoe de personages hun eigen ontwikkelen. 

Al met al dus een heel krachtig verhaal en daarom krijgt het boek een dikke 10 !

Heel veel liefs ,

Melanie

vbSj2G5A.jpg